Meniu Închide

Identificarea nevoilor de formare continuă la nivelul municipiului București

2021.08.23 Identificarea nevoilor de formare continuă la nivelul municipiului București

Bună ziua!
Casa Corpului Didactic București este implicată activ în derularea de programe și activități de formare care să răspundă nevoilor de dezvoltare ale personalului din învățământul preuniversitar.
Pentru elaborarea ofertei de formare pentru anul școlar 2021-2022, care să vină în întâmpinarea intereselor și nevoilor individuale de formare, vă rugăm să ne sprijiniți prin completarea chestionarului de mai jos. Ne dorim ca acest chestionar să fie completat de un număr cât mai mare de colegi, personal didactic de predare și personal didactic auxiliar, pentru ca rezultatele să fie relevante. https://forms.gle/6eqqvrUdTrSKcqfW8

Vă mulțumim!